Vizitky stále nejsou passé. Své vlastní si můžete vytvořit rychle, jednoduše a online

 

I když dnešní době vládnou informační technologie, k podnikání stále patří vizitky. Mohou nám pomoci předat si kontakty při obchodních jednáních, při seznámení s novým zajímavým člověkem i při konferencích, kde můžeme získat nové potenciální zákazníky nebo partnery.

Zajímavě zpracovaná vizitka je stále velice dobrým způsobem, jak si vás lidé mohou zapamatovat. Například na večírcích, kde není čas zapisovat si telefon či email do mobilního telefonu, je vizitka ideálním způsobem, jak si předat kontakt. Vizitky jsou zkrátka stále důležitou součástí vlastní prezentace.

Svou vizitku si můžeme vytvořit i vlastními silami online. Jen je třeba uvědomit si několik základních pravidel, která by měla být dodržena:

Barva

Na vizitce se ve většině případů objevuje logo společnosti. Je proto třeba mít na paměti, že celkové barevné ladění vizitky by mělo vycházet právě z barev vašeho loga. Barvu písma byste pak měli zvolit tak, aby byla vizitka čitelná. Například zelené písmo na modrém pozadí nebude příliš dobře viditelné.

Písmo

Písmo je jednou z nejdůležitějších součástí vizitky. Je nositelem důležitých informací, a proto zde musíme dbát na to, aby bylo dobře čitelné. Nepoužíváme proto zbytečně zdobné styly, které čitelnost informací na vizitce mohou značně zhoršit.

Materiál

Tradičním materiálem pro výrobu vizitek je samozřejmě papír. Gramáž papíru by se však měla pohybovat od 250 g výše. Možností materiálů použitelných pro tisk vizitek je více. Vizitky je možné mít vytištěné například i na dřevěné destičce. Originalitě se zde meze nekladou.

Tvorba vizitek online

V dnešní době nám technologie umožňují vytvoření a tisk vizitek online. Vizitky si můžeme vytvořit sami za krátký čas, levně a bez zbytečných starostí. Tuto službu nabízí printuj.cz, dodáme Vám vizitky do 24 hodin od odeslání dat z vaší strany. Máte možnost volby šablony z mnoha již připravených návrhů nebo můžete nahrát i svoje vlastní. 

 

Zpět na seznam