Na co si při tisku vizitek dávat pozor?

Tisk vizitek v dnešní době nabízí mnoho společností. Některé z nich vám dodají kvalitně odvedenou práci, některé z nich nikoliv. Na co byste si při tisku vizitek dávat pozor? Jak by měl kvalitní tisk vizitky vypadat?

Vysoká cena za dopravu

Mnohdy se stává, že společnosti, které nabízí levný tisk vizitek online, pak nedodají kvalitní práci. Navíc se tyto společnosti chlubí možností opravdu levného tisku, ale mají velmi vysoké ceny za dopravu, někdy až téměř 250 Kč. Cena 1 kusu vizitky se vám tak nemile prodraží. U nás za dopravu při platbě předem zaplatíte pouhých 50 Kč. Na rozdíl od některých našich konkurentů umožňujeme i platbu na dobírku či EMS zásilky s garancí dodání do 24 hodin.

Nevhodný papír pro tisk vizitek

Společnosti nabízející tisk vizitek online mnohdy hřeší na neznalosti zákazníka. V základní ceníkové ceně proto například uvádí papír o gramáži, která je pro tisk vizitek absolutně nevhodná, za lepší papír si nechá slušně připlatit. Poté, co zaplatíte poštovné i tisk vizitek, a přijde vám vaše očekávaná zásilka s vizitkami, můžete pak být velmi nepříjemně překvapeni tím, že vizitky budou měkké a absolutně nereprezentativní. Minimální gramáž pro tisk vizitek by měla být 250g a více. My pro tisk vizitek používáme papíry o minimální gramáži 300g, u kterých víme, že jsou pro tisk vizitek maximálně vhodné. Při zadávání jednotlivých požadavků do našeho systému ihned vidíte, kolik za dané vizitky zaplatíte.

Kvalita barev

Dalším problémem, který se při tisku vizitek často vyskytuje, je kvalita barev. Při nekvalitním tisku a použití nevhodného papíru, mohou být výsledné barvy na vizitce vybledlé. Proto pro tisk vizitek používáme brilantně bílý, pevný a odolný papír s matnou, nebo lesklou úpravou, který zajistí reprezentativní kvalitu vašich vizitek včetně jasných barev. K vizitkám navíc nabízíme možnost využít sjednoceného designu našich šablon a vytvoření hlavičkových papírů a obálek se stejnou grafikou. 

Zpět na seznam