Jak správně vytvořit vizitku?

 

Vzhled vaší vizitky byste rozhodně neměli podceňovat. I přes možnost elektronické komunikace vizitky stále neztrácejí na svém významu a ještě dnes velmi často představují jedinou možnost, jak klientovi můžete předat své kontaktní údaje.

Můžete se například seznámit se zajímavými lidmi na konferenci, ale na zapisování kontaktních údajů do vašeho smartphonu není čas. Pokud zapomenete jméno člověka, se kterým byste rádi zůstali v kontaktu, pravděpodobně už ho nedohledáte. Snadná a rychlá výměna vizitek této situaci zabrání.

Proč je vzhled vizitky tak důležitý?

Vizitka je ideálním nástrojem pro vytvoření prvního dojmu. Buď vyvoláte zájem, nebo ho také můžete ztratit. Vizitka stále patří k podnikání stejně jako sako a kravata. Věnujete-li se tvůrčí činnosti, vaše vizitka by měla být originální a stylová.

Pravidla vzhledu vizitky

Vaše vizitka by měla být jasně čitelná, jednoduchá, a z pohledu na ní by mělo být zřejmé, jakým oborem se zabýváte.

Vizitka je především nositelem kontaktních informací. Proto by zde rozhodně neměly chybět údaje jako je název společnosti, vaše jméno, profese, telefon a email, případně webové stránky. Nedílnou součástí každé profesionální firemní vizitky je také vlastní logo.

Výroba vizitky vlastními silami

V dnešní době není žádný problém, vytvořit si vizitku vlastními silami. Tuto možnost oceníte zejména v případě, že své vlastní vizitky potřebujete mít ihned a není tedy čas na ladění detailů s grafikem. Navíc, ušetříte za grafické práce.

Tisk vizitek online

printuj.cz jsme se rozhodli, že vám práci s vytvářením vlastní vizitky zjednodušíme, a můžete si u nás zvolit vzhled vizitky z již připravených návrhů, nebo nahrajete svůj vlastní. Dbáme na kvalitní tisk v jasných barvách a umožňujeme objednat
tisk vizitek online. Vizitky vám pak dodáme do 24 hodin. 

 

Zpět na seznam